Konakoğlu Nakliyat

Konakoğlu Kiralama Hizmetleri Vinç Kiralama

Forklift taşımacılığı ile forklift kiralama sektörüne de giren firmamız 1995 yılından beri iş makineleri parkını genişletip "5 Ton ile 75 Ton arasında Mobil Vinç Kiralama Hizmeti" ile sektöründe sayılı firmalar arasına girmiştir. Müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda özel çözümler sunan firmamız, geliştirdiği teknikler ile sektördeki liderliğini koruyarak öncü olmaya devam etmektedir.

Konakoğlu Kiralama Hizmetleri Forklift Kiralama

Bünyemizde barındırdığımız son model forklift modellerini 7/24 kiralayabilmenize olanak tanıyoruz. Günlük, haftalık, aylık ve yıllık olarak temin edebileceğiniz kiralık forklift araçları için arzu edildiği takdirde profesyonel operatörlerimiz de sizlere eşlik edebilirler. Böylece tamir, bakım ve benzeri masraflarla uğraşmadan, operatör istihdam etme gereği duymadan, forklift satın almadan ihtiyacınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Tüm bunlara ek olarak kalite ve güvencemiz de eklendiği zaman, forklift kiralamak çok daha cazip bir hale bürünüyor.

Konakoğlu Kiralama Hizmetleri Sepetli Vinç Kiralama

Konakoğlu Nakliyat, gelişmiş kaldırma sistemleri yelpazesiyle çeşitli sektörlere çözümler sunan, vinç kiralamada sektöründe önde gelen şirketlerdendir. Kaldırma ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, Kiralık Sepetli Vinçlerimiz ile sizleri ulaşmakta zorlandığınız farklı yüksekliklere ulaştırıyoruz.